Open Atrium Theme (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: White
el: Λευκό

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Sidebar background
el: Φόντο πλευρικής στήλης

en: Sidebar borders
el: Πλαίσια πλευρικής στήλης

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου
