Open Atrium Theme (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Blue Lagoon
jv: Lagoon Biru

en: Main background
jv: Latar utama

en: Sidebar background
jv: Latare sidebar

en: Sidebar borders
jv: Garis wates sidebar

en: Footer background
jv: Latare footer

en: Firehouse
jv: Omah kobaran (Firehouse)

en: Ice
jv: Es (Ice)
