Open Atrium Theme (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar background
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar borders
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಅಂಚು
