Open Atrium Theme (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Text color
fa: رنگ متن

en: White
fa: سفید

en: Link color
fa: رنگ واصلی

en: Slate
fa: تخته سنگ

en: Main background
fa: رنگ زمینه‌ی اصلی

en: Sidebar background
fa: رنگ زمینه ی نوار کناری

en: Sidebar borders
fa: حاشیه‌ های نوار کناری

en: Footer background
fa: رنگ زمینه‎ی قسمت پایینی

en: Firehouse
fa: ایستگاه آتش‌نشانی

en: Ice
fa: یخ
