Open Atrium Theme (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: White
tr: Beyaz

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Blue Lagoon
tr: Mavi Lagün

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Main background
tr: Ana arkaplan

en: Sidebar background
tr: Yan sütun arkaplanı

en: Sidebar borders
tr: Yan sütun çerçeveleri

en: Footer background
tr: Altbilgi arkaplanı

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
tr: Drupal, Dries Buytaert adına tescilli bir markadır.
