Open Atrium Theme (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Main background
vi: Màu nền phần nội dung chính

en: Sidebar background
vi: Màu nền thanh bên

en: Sidebar borders
vi: Đường viền thanh bên

en: Footer background
vi: Màu nền phần chân
