Open Atrium Theme (7.x-2.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Sidebar borders
hr: Rubovi stupaca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja
