Open Atrium Theme (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Sidebar background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Sidebar borders
km: ស៊ុម​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា

en: Firehouse
km: ផ្ទះ​ភ្លើង

en: Ice
km: ទឹកកក
