Open Atrium Theme (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Slate
ku: بەردەڕەش

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی

en: Sidebar background
ku: پاشبنەمای لاپارچە

en: Sidebar borders
ku: سنووری لاپارچە

en: Plum
ku: هەڵووژە

en: Firehouse
ku: بنکەی ئاگرکوژێنەوە

en: Ice
ku: بەفر
