Open Atrium Theme (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: White
pl: Biały

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Blue Lagoon
pl: Niebieska laguna

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Slate
pl: Popielaty

en: Main background
pl: Główne tło

en: Sidebar background
pl: Tło paska bocznego

en: Sidebar borders
pl: Obrys paska bocznego

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Plum
pl: Śliwka

en: Firehouse
pl: Remiza

en: Ice
pl: Lód

en: Content background
pl: Tło zawartości
