Open Atrium Theme (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Text color
ro: Culoare text

en: Link color
ro: Culoare link

en: Slate
ro: Ardezie

en: Main background
ro: Fundal principal

en: Sidebar background
ro: Imagine de fundal laterală

en: Sidebar borders
ro: Margini laterale

en: Footer background
ro: Culoare de fundal a subsolului paginii

en: Plum
ro: Prună

en: Ice
ro: Gheață
