Open Atrium Theme (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Text color
ar: لون النص

en: White
ar: أبيض

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Slate
ar: اللوح

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية

en: Sidebar background
ar: خلفية العمود الجانبي

en: Sidebar borders
ar: إطار العمود الجانبي

en: Footer background
ar: خلفية حاشية الصفحة

en: Plum
ar: الخوخ

en: Firehouse
ar: محطة الإطفاء

en: Ice
ar: الجليد
