Open Atrium Theme (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Text color
ca: Color del text

en: White
ca: Blanc

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Slate
ca: Pissarra

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Sidebar borders
ca: Vores de les barres lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Plum
ca: Pruna

en: Firehouse
ca: Parc de bombers

en: Ice
ca: Gel
