Open Atrium Theme (7.x-2.3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Text color
cs: Barva textu

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: White
cs: Bílá

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Main background
cs: Hlavní pozadí

en: Sidebar background
cs: Pozadí postranního panelu

en: Sidebar borders
cs: Okraje postranního panelu

en: Footer background
cs: Pozadí patičky

en: Plum
cs: Plum (Švestka)

en: Firehouse
cs: Firehouse (Hasičská zbrojnice)

en: Ice
cs: Ice (Led)
