Open Atrium Theme (7.x-2.3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: White
hu: Fehér

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Sidebar background
hu: Oldalsáv háttere

en: Sidebar borders
hu: Oldalsáv keretei

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Plum
hu: Szilva

en: Firehouse
hu: Tűzoltóság

en: Ice
hu: Jég

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
hu: A Drupal márkanév Dries Buytaert bejegyzett védjegye.
