Open Atrium Theme (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: White
lt: Baltas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas
