Open Atrium Theme (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: White
lv: Balts

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Slate
lv: Akmens

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Plum
lv: Plūme

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus
