Open Atrium Theme (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: White
nl: Wit

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Sidebar background
nl: Achtergrond zijbalk

en: Sidebar borders
nl: Randen zijbalk

en: Footer background
nl: Achtergrond voet
