Open Atrium Theme (7.x-2.3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: White
uk: Білий

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Blue Lagoon
uk: Блакитна лагуна

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Main background
uk: Основне тло

en: Sidebar background
uk: Фон бічної панелі

en: Sidebar borders
uk: Межі бічної панелі

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Plum
uk: Слива

en: Content background
uk: Тло вмісту
