Open Atrium Theme (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Sidebar background
fi: Sivupalkin tausta

en: Sidebar borders
fi: Sivupalkin reunat

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Plum
fi: Luumu

en: Firehouse
fi: Palolaitos

en: Ice
fi: Jää
