Open Atrium Theme (7.x-2.4) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: White
fr: Blanc

en: Link color
fr: Couleur des liens

en: Slate
fr: Ardoise

en: Main background
fr: Arrière-plan principal

en: Sidebar background
fr: Arrière-plan de la barre latérale

en: Sidebar borders
fr: Bordures de la barre latérale

en: Footer background
fr: Arrière-plan du pied de page

en: Plum
fr: Prune

en: Firehouse
fr: Caserne

en: Ice
fr: Glace
