Open Atrium Theme (7.x-2.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Content
id: Konten

en: Text color
id: Warna teks

en: White
id: Putih

en: Link color
id: Warna tautan

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Main background
id: Latar utama

en: Sidebar background
id: Latar samping

en: Sidebar borders
id: Bingkai sidebar

en: Footer background
id: Latar footer
