Open Atrium Theme (7.x-2.4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Text color
it: Colore del testo

en: White
it: Bianco

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Main background
it: Sfondo principale

en: Sidebar background
it: Sfondo della barra laterale

en: Sidebar borders
it: Bordi della barra laterale

en: Footer background
it: Sfondo piè di pagina

en: Plum
it: Prugna

en: Ice
it: Ghiaccio
