Open Atrium Theme (7.x-2.4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: White
oc: Blanc

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Main background
oc: Rèireplan principal

en: Sidebar background
oc: Rèireplan de la barra lateral

en: Sidebar borders
oc: Bordaduras de la barra laterala

en: Footer background
oc: Rèireplan del pè de pagina

en: Plum
oc: Pruna

en: Firehouse
oc: Parc de bombers

en: Ice
oc: Gel
