Open Atrium Theme (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: White
ru: Белый

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Blue Lagoon
ru: Голубая лагуна

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Main background
ru: Основной фон

en: Sidebar background
ru: Фон боковой колонки

en: Sidebar borders
ru: Рамка боковой панели

en: Footer background
ru: Фон подвала

en: Ice
ru: Лёд
