Open Atrium Theme (7.x-2.5) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Text color
es: Color del texto

en: Theme Settings
es: Configuración de tema visual

en: White
es: Blanco

en: Link color
es: Color del enlace

en: Blue Lagoon
es: Laguna azul

en: Slate
es: Pizarra

en: Main background
es: Fondo principal

en: Sidebar background
es: Fondo de la barra lateral

en: Sidebar borders
es: Bordes de la barra lateral

en: Footer background
es: Fondo del pie de página

en: Plum
es: Ciruela

en: Firehouse
es: Cuartel de bomberos

en: Ice
es: Hielo

en: Content background
es: Fondo de contenido
