Open Atrium Theme (7.x-2.5) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: White
gl: Branco

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Slate
gl: Lousa

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Sidebar borders
gl: Beira da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Plum
gl: Cirola

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo
