Open Atrium Theme (7.x-2.5) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Text color
de: Schriftfarbe

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: White
de: Weiß

en: Link color
de: Link-Farbe

en: Blue Lagoon
de: Blue Lagoon (Blaue Lagune)

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Slate
de: Schiefer

en: Main background
de: Haupthintergrund

en: Sidebar background
de: Hintergrund der Seitenleiste

en: Sidebar borders
de: Rahmen der Seitenleiste

en: Footer background
de: Hintergrund der Fußzeile

en: Plum
de: Pflaume

en: Firehouse
de: Feuerwehrhaus

en: Ice
de: Eis

en: Content background
de: Inhalts-Hintergrund

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
de: Drupal ist ein eingetragenes Markenzeichen von Dries Buytaert.
