Open Atrium Theme (7.x-2.5) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Text color
ja: テキストの色

en: White
ja: 白

en: Link color
ja: リンクの色

en: Copyright
ja: 著作権

en: Slate
ja: スレート

en: Main background
ja: メインバックグラウンド

en: Sidebar background
ja: サイドバーの背景

en: Sidebar borders
ja: サイドバーボーダー

en: Footer background
ja: フッターの背景

en: Plum
ja: プラム

en: Firehouse
ja: ファイヤーハウス

en: Ice
ja: アイス
