Open Atrium Theme (7.x-2.5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst
