Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Login
ja: ログイン

en: Menu
ja: メニュー

en: Site map
ja: サイトマップ

en: Toolbar settings
ja: ツールバーの設定

en: Log out
ja: ログアウト

en: Edit profile
ja: プロフィールを編集

en: Space
ja: スペース

en: Admin
ja: 管理者

en: Dashboard
ja: ダッシュボード
