Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Log out
km: ចេញ

en: Space
km: ទំហំ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
