Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Login
ru: Логин

en: Menu
ru: Меню

en: Site map
ru: Карта сайта

en: Toolbar settings
ru: Настройки панели инструментов

en: Log out
ru: Выход

en: Edit profile
ru: Редактировать профиль

en: Subgroups
ru: Подгруппы

en: Space
ru: Пробел

en: Admin
ru: Администратор

en: Spaces
ru: Доски

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Create new @type
ru: Создать @type

en: Create new section
ru: Создать новую секцию
