Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-alpha3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Menu
th: เมนู

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Edit profile
th: แก้ไขรายละเอียดผู้ใช้

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
