Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Site map
lv: Vietnes karte

en: Log out
lv: Iziet

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Space
lv: Atstarpe

en: Dashboard
lv: Darbgalds
