Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Login
sl: Prijava

en: Menu
sl: Meni

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
