Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Menu
ar: القائمة

en: Log out
ar: خروج

en: Edit profile
ar: تعديل الملف الشخصي

en: Space
ar: فراغ

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
