Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Menu
ne: मेनु

en: Log out
ne: लगआउट

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
