Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Login
el: Είσοδος

en: Menu
el: Μενού

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ

en: Space
el: Διάστημα

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
