Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Menu
ku: پێڕست

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Space
ku: بۆشایی

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
