Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Login
sv: Logga in

en: Menu
sv: Meny

en: Site map
sv: Översikt över webbplats

en: Log out
sv: Logga ut

en: Sections
sv: Sektioner

en: Edit profile
sv: Redigera profil

en: Space
sv: Blanksteg

en: Admin
sv: Administrera

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Create new @type
sv: Skapa ny @type
