Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Login
nl: Inloggen

en: Site map
nl: Sitemap

en: Toolbar settings
nl: Werkbalk-instellingen

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Sections
nl: Secties

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: Space
nl: Spatie

en: Create new @type
nl: Nieuw(e) @type aanmaken

en: Siblings
nl: Broers en zussen
