Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc5) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Login
ca: Entrada

en: Menu
ca: Menú

en: Site map
ca: Mapa web

en: Log out
ca: Surt

en: Sections
ca: Seccions

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Add Section
ca: Afegeix una secció

en: Space
ca: Espai

en: Admin
ca: Administrador

en: Dashboard
ca: Tauler
