Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc5) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Menu
hu: Menü

en: Site map
hu: Oldaltérkép

en: Toolbar settings
hu: Eszközsor beállítások

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Sections
hu: Szakaszok

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Add Section
hu: Szakasz hozzáadása

en: Subgroups
hu: Alcsoportok

en: Space
hu: Szóköz

en: Dashboard
hu: Irányítópult
