Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Menu
be: Меню

en: Log out
be: Выйсці

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: Space
be: Прабел

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
