Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Menu
te: మెనూ

en: Log out
te: నిష్క్రమించు
