Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc6) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Login
tr: Giriş

en: Menu
tr: Menü

en: Site map
tr: Site haritası

en: Toolbar settings
tr: Araç çubuğu ayarları

en: Log out
tr: Çıkış

en: Edit profile
tr: Profili düzenle

en: Add Section
tr: Bölüm Ekle

en: Subgroups
tr: Altgruplar

en: Space
tr: Boşluk

en: Admin
tr: Yönetim

en: Dashboard
tr: Pano
