Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc7) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Site map
da: Sitemap

en: Log out
da: Log ud

en: Sections
da: Sektioner

en: Edit profile
da: Rediger profil

en: Add Section
da: Tilføj Sektion

en: Space
da: Mellemrum

en: Admin
da: Administration
