Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc7) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Login
et: Sisselogimine

en: Menu
et: Menüü

en: Site map
et: Sisu kaart

en: Log out
et: Logi välja

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Space
et: Ruum

en: Admin
et: Administraator

en: Dashboard
et: Töölaud
