Open Atrium Toolbar (7.x-2.0-rc7) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Groups
id: Grup-grup

en: Group
id: Grup

en: Login
id: Masuk

en: Site map
id: Peta situs

en: Toolbar settings
id: Pengaturan Toolbar

en: Log out
id: Keluar

en: Edit profile
id: Sunting profil

en: Space
id: Ruang kapasitas

en: Admin
id: Administrator

en: Dashboard
id: Dasbor
